nga Transposh - translation plugin for wordpress

Top Laser Prerëse Laser Cutting Machine Prodhuesi

ISO9001 EC EPA TUV FABRIKE E MIRATUAR

Produktet Allwinmac
OEM ODM Mirë se vini

Mirë se vini

PSE NA ZGJODHET NE

Allwinmac specializohen në Prerës me lazer dhe Makinë prerëse me laser prodhim dhe eksport. Ne sigurojmë zbatimin e inovacionit në zhvillimin e produktit dhe prodhimin e makinerive lazer cilësore.

Fabrika e drejtpërdrejtë

Fabrika moderne që mbulon më shumë se 5000 m² me kapacitet të madh prodhimi, R i fortë&Ekipi i teknikut D i gatshëm të zgjidhë menjëherë çdo problem të klientit .

12 Përvojë vitesh

Me mbi 12 vite përpjekje dhe inovacion, eksportohen në 80 vende dhe rajone të ndryshme dhe morëm reputacion të mirë nga klientët tanë në të gjithë botën.

Kontroll më i lartë i cilësisë

Nga prokurimi i lëndës së parë tek prodhimi, inspektimi i cilësisë Allwinmac ka një sistem të rreptë menaxhimi.

Synimi fitues

Allwinmac gjithmonë e ka mendjen të përputhet me nevojat e përdoruesve të shërbimeve gjatë gjithë rrjedhës së shërbimit. Jemi angazhuar të rritemi së bashku me klientët dhe partnerët tanë.

Shërbimet më të mira të disponueshme

Allwinmac ofron shërbime të plota që mbulojnë tema si prerësi lazer, instalimi i makinës së gdhendjes me lazer, operacion, trajnimi dhe komisionimi. 7Ekipi i përkushtuar i shërbimit dhe mbështetjes x24 do të qëndrojë pas shpine.

Garanci transparente

Allwinmac është e përkushtuar të jetë partnere me praktikuesit dhe entuziastët e industrisë së prerjes me lazer për t'i ndihmuar ata të kenë sukses, duke ofruar njohuri teknike dhe udhëzime mbi teknologjinë e prerjes me lazer dhe gdhendjes me lazer .

0
Punëtorë me përvojë
0
Teknik i kualifikuar
0
Klientë të lumtur
0
Përvojë në industri

Rreth Allwinmac

Udhëheqës i makinës prerëse lazer dhe prerës me lazer

Si një nga prerëset lazer më të fortë & Furnizuesit e gdhendjes me lazer në Kinë, Allwinmac ka qenë në industrinë e prerjes me lazer për afër 10 vjet.

Ne e kuptojmë thellësisht se cilësia është çelësi për klientët tanë, dhe sa e rëndësishme është sigurimi i makinës së prerjes me lazer të cilësisë më të lartë, me çmimet më të lira të mundshme. Ne te shkuaren 10 vjet, ne kemi punuar me klientë të panumërt të pjesëve.

PRODUKTET TONA KRYESORE

Ne përdorim materiale të testuara cilësore dhe teknologji të fundit për të prodhuar Prerës me Laser dhe Makinë Prerëse Laser, duke siguruar kështu qëndrueshmërinë e saj, jetëgjatësi dhe performancë. Dizajn kompakt, konstruksion i forte, performanca e lartë janë sinonim i Allwinmac.

makinë prerëse lazer me fibra

Makinë prerëse me lazer me fibra

Makinë prerëse lase me fibra ,i quajtur edhe prerës lazer me fibra ,makinë lazer me fibra ,lazer me fibra cnc. Makina e prerjes me lazer me fibra është një makinë prerëse lazer që përdor një gjenerator lazer me fibra si një burim drite.

1390 Prerës me laser CO2

Prerës me laser CO2

Prerës me laser CO2 ,i quajtur gjithashtu Makina Prerëse me Laser CO2. Prerësja me lazer CO2 është një lloj makine që përdor kalimin midis niveleve të energjisë së dridhjeve dhe rrotullimit të molekulave të CO2 për të gjeneruar dritë lazer për materialet e prera

shtrat me prerje me lazer

Krevat prerës me laser

Shtrati i prerjes me laser quhet edhe shtrati i prerjes me laser. Shtrati i prerjes me laser është një pajisje lazer e zhvilluar posaçërisht sipas nevojave të zhvillimit të reklamave, dekorim dhe industri të ngjashme

Makinë për prerje me lazer CCD

Makinë prerëse me lazer CCD

Makinë prerëse me laser CCD e përshtatshme për të gjitha llojet e pëlhurave të printuara dixhitale, duke përfshirë fanellën e futbollit, kostum noti, veshje për çiklizëm, veshja e ekipit, veshje të modës dhe vamp të printuar etj.

ZGJIDHJA E INDUSTRISË

Allwinmac fokusohet në prodhim Prerës me lazer dhe Makinë prerëse me laser për lloje të ndryshme të industrive të përpunimit të materialeve. I përshtatshëm për fletë/pllaka metalike, tuba/tuba metalikë prej çeliku inox, çeliku i karbonit, etil elektrike, çeliku i galvanizuar, pllakë zinku alumini, alumini, aliazh alumini, aliazh titani, bakri, tunxh, hekur dhe materiale të tjera metalike me trashësi të ndryshme. .Gjithashtu ne mund të japim zgjidhje me një ndalesë sipas kërkesave të klientit dhe gjendjes ekzistuese.

Prerje metalike me laser

makinë prerëse metalike

Prerje me laser arcilike

makinë prerëse akrilike

Prerje druri me laser

makinë prerëse druri

Prerje me laser pëlhure

makinë për prerjen e pëlhurave

Na kontaktoni për të raketuar projektet tuaja tani

Allwinmac do të jetë gjithmonë partneri juaj më i mirë për prerës me lazer dhe gdhendje lazer nga Kina.

Lëvizni në krye

Flisni me një ekspert